قوانین کارالایف۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۴:۰۹:۰۶

قوانین سامانه

                                    قوانین سامانه کار در منزل کارالایف

لطفا پیش از خرید قوانین و مقررات مندرج در این بخش را به دقت مطالعه فرمایید.

مطالعه تمام بخش های وبسایت اعم از سوالات متداول و قوانین سایت و راهنمای کاربران الزامی میباشد. به کلیه کاربران قبل از خرید اکیدا توصیه میگردد این ۳ بخش را به طور کامل مطالعه فرمایند و با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند .

اطلاعات کاربران در هنگام ثبت نام نزد سامانه به صورت محرمانه محفوظ خواهد بود و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت مگر به دستور مراجع قضایی

سایت کارالایف موظف است توسط، اطلاعات تماس مندرج در صفحه تماس با ما، اقدام به پشتیبانی ، و پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران باشد.

محتوای آموزشی وبسایت به طور مداوم تحت بررسی و بروز رسانی قرار میگیرد لذا ممکن است تغییراتی نظیر افزایش یا کاهش محتویات پکیج را به همراه داشته باشد.

پیگیری خرید های ناموفق و دانلود های ناموفق(احتمالی) فقط و فقط منوط به ارائه ایمیلی که در ثبت نام وارد شده یا شماره کارت از سوی کاربر خریدار است و بدیهی است که در صورت عدم ارائه این دو مورد  سایت کارالایف هیچگونه تعهدی مبنی بر پیگیری خرید و ارائه خدمات به کابر ندارد.

سامانه کارالایف موظف است در صورت عدم دانلود موفق کاربر و ارائه کد پیگیری خرید موفق از سوی کاربر لینک دانلود را توسط ایمیل یا پیامک حداکثر ظرف مدت ۴۸ساعت ارائه دهد.

با توجه به اینکه محتوا و مندرجات پکیج به صورت انحصاری توسط سایت کارالایف گردآوری و تهیه میگردد هر گونه کپی برداری از مطالب به هر نحوی غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

کاربران موظف هستند در هنگام پرداخت اینترنتی کلیه نکات امنیتی در هنگام پرداخت را انجام دهد و در حفظ و نگه داری اطلاعات شخصی حساب بانکی خود دقت کافی را داشته باشند.

وبسایت کارالایف ،خود به طور مستقیم هیچ گونه استخدامی را انجام نمیدهد و هیچ نوع حقوق یا دستمزدی را به کارجو پرداخت نمیکند، بلکه فقط به معرفی و آموزش سیستم های تست و بررسی شده حقیقی کسب درآمد از اینترنت میپردازد

           بدیهی است کلیه دریافت دستمزد ها توسط زیر سیستم های ارائه شده در داخل پکیج ، صورت میگیرد.

این نکته را یادآور میشویم که سایت کارالایف یک سایت کاریابی نبوده و هیچ شباهت یا وابستگی به سیستم های کاریابی ندارد بلکه به  معرفی روش های کسب در آمد از اینترنت میپردازد.

با وجود این که وبسایت کارا لایف وظیفه اصلی خود را تست و بررسی دقیق سیستم های معرفی شده کسب در آمد از اینترنت میداند و تمام تلاش خود را در راستای تایید صحت و اطمینان سیستم های معرفی شده انجام میدهد، اما هیچ گونه تعهدی مبنی بر تضمین تداوم و اجرای تعهدات سایت ها و سیستم های معرفی شده ندارد.

سایت کارالایف، خود به تنهایی هیچگونه تعهدی مبنی بر استخدام مستقیم کارجویان ندارد و تنها به ارائه معرفی و آموزش سیستم های کسب در آمد حقیقی و تست شده از اینترنت میپردازد.

پاسخگویی آنلاین